Zobacz teledysk do hitu Gromeego, Ani Dąbrowskiej i Abradaba

28 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

– Jestem szczęśliwy, że ludzie tak dobrze odebrali nasze połączenie trzech muzycznych światów – mówi Gromee. – Cieszę się ogromnie, że mogłem kolejny raz zaskoczyć fanów, ale także cieszę się, że kolejny raz mogłem pracować z tak wspaniałymi Artystami. Ogromnym szacunkiem, nie tylko muzycznym, od zawsze darzę Anię i Abradaba – z tego powodu ten utwór dla mnie ma ogromną wartość – a jeżeli coś takiego jest jeszcze wspierane przez naszych fanów to szczęście w moim sercu ogromne.

Utwór podbija listy przebojów, dotarł już do pierwszej 10-tki radiowego AirPlay Chart.

Za produkcję wideo odpowiada WOW Pictures, a za scenariusz Paweł Grabowski.

– Klip pokazuje różne odcienie związków – opowiadają twórcy. – Głównym bohaterem (w tej roli Adrian Włodarski) jest taksówkarz, który w każdej parze pojawiającej się w jego samochodzie widzi swoją miłosną relację. Miłość to szczerość. Ja widzę w tej jeżdżącej taksówce metaforę naszego życia i relacji z ludźmi. Czasami się zatrzymujemy, czasami mkniemy bez celu, ale tak naprawdę naszym życiem kieruje miłość- warto o tym pamiętać.

Za produkcję samego singla odpowiada Andrzej Gromala, czyli Gromee. Krakowski producent zdecydował się na polską wersję swojego anglojęzycznego utworu \”Love Me Now\” z 2018 roku. W wersji wydanej na międzynarodowy rynek gościnnie pojawia się WurlD & Devvon Terrell.