Zobacz \”Włóczykija\” Eldo

12 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

To pierwsze wideo promujące album \”PSI\”, który miał premierę 9 grudnia 2016 roku i jest ósmym długogrającym dziełem hiphopowego twórcy. – Litera Psi pochodząca z alfabetu greckiego jest symbolem psychologii, której raper poświęcił uwagę w nowych piosenkach – wyjaśni wydawca. – Ta płyta jest o napięciach psychicznych, strachu, miłości i wszystkim tym, co skomplikowane i co siedzi w naszych głowach a na co niestety czasami nie mamy wpływu.

Czarno-białe wideo do kawałka \”Włóczykij\” znajduje się pod tym adresem. Teledysk już ma ponad 200 tysięcy wyświetleń na YouTube.

\”PSI\” to następca albumu \”Chi\” z maja 2014 roku. Krążek, podobnie jak poprzednie studyjne wydawnictwa hiphopowego artysty \”Nie pytaj o nią\” (2008) i \”Zapiski z 1001 nocy\” (2010), pokrył się złotem.

Eldo, naprawdę Leszek Kaźmierczak, to polski raper, autor tekstów i dziennikarz radiowy. Współpracował rosyjskim DJ-em Vadimem, czeskim duetem Indy & Wich, a także z Leszkiem Możdżerem oraz Moniką Brodką, W 2001 roku wystąpił w filmie Sylwestra Latkowskiego \”Blokersi\”.