Zremiksuj Fisza i Emade

17 listopada 2008
ok. 1 minuta czytania

Ideą konkursu jest pobudzenie w twórcach zgromadzonych wokół MySpace ich wyobraźni i muzycznej wrażliwości. Jednocześnie organizatorzy konkursu chcą stworzyć młodym, nieznanym jeszcze artystom szansę na zaprezentowanie muzycznej osobowości, potencjału który w nich drzemie oraz oryginalnego stylu. Formuła remiksu jest absolutnie dowolna.

– Od autorów remixów oczekujemy zaskoczenia, czegoś nowego, zupełnie innego niż to co robimy sami – powiedział Bartek Waglewski (Emade). – Nie zależy nam na wariacji na temat stylu Fisz Emade, wytężcie swoją kreatywność i przeróbcie nasz numer w zupełnie nowym stylu.

Aby zgłosić swój udział w konkursie na remiks, należy dodać się do znajomych profilu www.myspace.com/fisztworzywo i wysłać komentarz lub wiadomość potwierdzające chęć uczestnictwa. Jury oceniać będzie dokonania artystów, dostępne w czasie trwania konkursu na ich profilach bądź na MySpace TV. Spośród nich zostanie wyłoniony zwycięzca, którego remiks będzie zamieszczony na oficjalnym wydawnictwie płytowym Fisz Emade. Ponadto, organizatorzy przewidują dodatkowe nagrody w postaci promocji wyróżnionych utworów na MySpace oraz albumy i bilety na koncerty Fisza i Emade ufundowane przez Asfalt Records.