Zuza Jabłońska niczym Christina Aguilera. Posłuchaj piosenki do filmu \”Mulan\”

28 sierpnia 2020
ok. 2 minut czytania

Zuza Jabłońska ma na koncie m.in. platynę za singiel \”Powiedz mi to w twarz\” czy współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings.

Utwór zatytułowany \”Wierna, odważna i prawa\” będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu \”Mulan\”, a już dziś można go posłuchać w serwisach muzycznych.

– Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja – mówi Zuza Jabłońska. – Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, którzy lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu.

W oryginale piosenkę zatytułowaną \”Loyal Brave True\” zaśpiewała Christina Aguilera (sprawdź poniżej).

Debiutancki album Zuzy Jabłońskiej \”Psycho\” ukaże się już 9 października 2020 roku.

\”Mulan\” opowiada historię niezłomnej dziewczyny, która przywdziewa męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii swojego kraju. W roli głównej występuje Liu Yifei.
Partnerują jej Donnie Yen jako komando Tung, Jason Scott Lee jako Böri Khan, Yoson An jako Cheng Honghui, Gong Li jako Xianniang i Jet Li wcielający się w Cesarza.

Za reżyserię odpowiada Niki Caro. Scenariusz napisali Lauren Hynek, Rick Jaffa, Amanda Silver i Elizabeth Martin.

Do polskich kin film \”Mulan\” trafi 11 września.