Życie Jennifer Lopez na Broadwayu

23 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Reżyserią i choreografią projektu zająć ma się ceniony na Broadwayu, dwukrotny zdobywca Tony, Jerry Mitchell. Lopez podobno osobiście zwróciła się do artysty z propozycją współpracy. – Rozmawiają o tym, by zrobić z jej niezwykłego życia broadwayowski musical – ujawnił informator „The National Enquirer”. – Przedstawienie przybliży jej początki, gdy była tancerką Fly Girl oraz dalszą drogę do sławy.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”.

W 2002 roku zaręczyła się z Benem Affleckiem, ale do ślubu nie doszło. Trzykrotnie wychodziła za mąż i tyle samo razy rozwodziła. Z ostatnim mężem, Markiem Anthonym, doczekała się bliźniąt.

47-latka niedawno potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Ostatni album Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku. Można ją też oglądać w serialu „Shades of Blue”.